Aplikace ''Naše MŠ"

NAŠE MŠ – škola blízká rodičům je unikátní aplikace, díky které je velmi usnadněna vzájemná komunikace mezi rodiči a mateřskou školou.
Jako rodič máte jedinečnou možnost mít neustále při ruce ty nejnovější aktuality z dění v mateřské škole. Není problém například nahlédnout do fotogalerie, na jídelní lístek nebo se dozvědět o konané akci v nejbližší době. Máte opravdu vše po ruce. A především Vám NAŠE MŠ usnadní omlouvání Vašich dětí.
Během pár vteřin vytvoříte OMLUVENKU a odešlete jí mateřské škole. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté jen kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se v okamžiku objeví v účtu mateřské školy. Nemusíte hledat email mateřské školy nebo telefonovat do třídy. Jako rodič tak máte jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží a mateřská škola má na oplátku velmi přehledný seznam omluvených dětí.
Lze vyhledat pod tímto názvem: nase ms