Budování zahrady

Budování zahrady se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Celý proces zřízení zahrady započal nejdříve rozmístěním a osazením celé plochy zahrady hracími prvky, které budou děti využívat.

Poté došlo k položení zavlažovacího systému, který zahradu v období, kdy nebude pršet, bude zalévat.
Společně s budováním zavlažovacího systému probíhala výsadba okrasných stromů a keřů, které již v současné době celkový ráz zahrady dotvářejí svojí zelení, i když to pravé bum vypukne v jarních měsících, vyrašením nových listů a květů. V současné době probíhá pokládka chodníků na vytyčených místech.
A to nejlepší na závěr – je rozprostření travního koberce po celé ploše pozemku, který celý proces vytvoření zahrady završí a dokončí.
Děti i my učitelky se moc těšíme, až budeme moc zahradu začít využívat.